У вівторок, 3 жовтня, в приміщенні районного народного дому відбулася нарада-семінар працівників культури району. На ній були підведені підсумки діяльності закладів культури у вересні та підготовці й проведенні свят, що будуть проводитись у жовтні.
Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Надії Козар привітала працівників бібліотечної справи з Всеукраїнським Днем бібліотекаря, який відзначається в Україні щороку 30 вересня та вручила грамоти кращим, відмітивши безцінну роль книги і читання у вихованні дітей та молоді. Також на нараді йшлося про підготовку народних домів до опалювального сезону...













