Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

В бібліотеці-філії с.Гаї Верхні навчали дітей любити свій край

Автор: admin2 от 1-12-2017, 15:46

В бібліотеці-філії с.Гаї Верхні навчали дітей любити свій край“Рідний край, де ми живем, Верхніми Гаями звем”. Під такою назвою в бібліотеці-філії с.Гаї Верхні відбулася краєзнавча вікторина. Метою цього заходу було залучити дітей до ще більш глибокого вивчення історії рідного села, виховувати гордість за той край, де народились і живуть, навчити юних користувачів працювати з краєзнавчою літературою в бібліотеці.

Учні 3-5 класів відповідали на запитання, які підготувала бібліотекар Світлана Стасик. Найбільш активними були Артем Ватаг, Вадим Янишин, Марта Мещатин, Соломія Луців, Артем Стецко, Ірина Луців. Тих користувачів, які дали найбільшу кількість правильних відповідей, бібліотекар нагородила невеличкими призами.

В селі Залужани вшанували пам'ять Володира Косика

Автор: admin2 от 1-12-2017, 10:30

В селі Залужани вшанували пам'ять Володира Косика30 листопада в селі Залужани в початковій школі вшановували видатного історика, професора, громадсько-політичного діяча, односельчанина Володимира Косика, якому 26 листопада виповнилось б 93 роки. Вчителі школи Марія Стап'як, Лідія Дудич, Марія Хрунь та працівники культури Романо Гайдук та Наталія Бунь організували і провели усний журнал “З Україною в серці”. Розпочав дійство молитвою о. Михайло. На тлі мелодії “Чуєш брате мій” Юрій Шило прочитав вірш М.Боєслава “Я ще маленький був”.

“Володимир Косик... Він щоденно жив з Україною в серці, з раннього віку захищав українську землю і українців. Упродовж багатьох років показував закордонню, що таке українське серце, патріотизм і любов до рідного народу...

"Сільське надвечір'я" в Рихтичах

Автор: admin2 от 30-11-2017, 10:23

"Сільське надвечір'я" в РихтичахВ народномі Домі с.Рихтичі у неділю 26.11.2017р. відбувся звітний концерт "Сільське надвечір"я". У концертній програмі прийняли участь учасники Народного дому під керівництвом: директор - Яворська О., худ. керівник - Головацька І., зав. бібліотекою - Домін О.,дитячий садочок"Сонечко", танцювальний колектив Рихтицької школи,а також відбулося нагородження футбольної команди ФК Рихтичі за ІІІ призове місце на якому були присутні:голова сільської ради Борис О.,голова федерації футболу Дрогобиччини Кобільник В.та президент ФК Рихтичі Лисишак В..

У Ріпчицькій бібліотеці робили сніговичків без снігу

Автор: admin2 от 30-11-2017, 08:37

У Ріпчицькій бібліотеці робили сніговичків без снігу"Веселі сніговички" у бібліотеці-філії с. Ріпчиці. Одне з найулюбленіших занять дітей в зимовий час - це ліпити сніговичків! Але іноді занадто холодно, а іноді і зовсім немає снігу. Щоб зробити сніговичка без снігу, діти завітали до бібліотеки. Незабаром новорічні та Різдвяні свята і саме такі "веселі сніговики", зроблені своїми руками, стануть прекрасним подарунком для рідних і друзів. Діти залюбки робили різдвяні прикраси, послухали історію "Як прикрашали у давнину ялинку". Користувачі розійшлись по домівках з чудовими подарунками та казковим настроєм.

Майстер-клас для юних господинь

Автор: admin2 от 29-11-2017, 09:10

Майстер-клас для юних господиньУкраїнська родина славиться своєю гостинністю. Щоб якнайкраще прийняти гостей, кожна господиня має свої секрети смачних страв, ї х подачі. Щоб поділитись своїм умінням перетворювати овочі в квіти, бібліотекар філії села Бистриця Галина Ікало провела майстер-клас під назвою"Квіти від родичів гарбузових".

Учні разом з бібліотекарем створили кошик, наповнений дивовижними квітами. Дівчата ретельно виконували вказівки Галини Ікало, адже отримані навички знадобляться їм у майбутньому.

В Бистриці відбувся вечір пам'яті Атени Пашко

Автор: admin2 от 28-11-2017, 15:48

В Бистриці відбувся вечір пам'яті Атени Пашко26 листопада в Народному домі с. Бистриця відбувся вечір пам'яті уродженки села, багатолітньої Голови Союзу Українок України, поетеси Атени Пашко, дружини Героя України В'ячеслава Чорновола. В урочистостях взяли участь журналіст, письменник та краєзнавець Роман Пастух, журналіст, письменник, краєзнавець Андрій Грущак, почесна Голова Союзу Українок Дрогобиччини Ольга Сятецька, голова Дрогобицького осередку Союзу Українок Лілія Андрух, голова секретаріату Союзу Українок Дрогобиччини Лідія Кулешко, активна союзянка Дрогобиччини Наталія Яцків.

Вечір пам'яті розпочав молитвою о.Василь Полянко. Спогадами про життєвий і творчий шлях Атени Пашко поділились голова місцевого осередку Союзу Українок... 

Уличненська бібліотека бере участь в акції "100.000 нових книжок дітям"

Автор: admin2 от 28-11-2017, 13:32

Уличненська бібліотека бере участь в акції "100.000 нових книжок дітям"Бібліотека-філія с.Уличне бере участь в акції “100.000 нових книжок дітям” від фонду «Фундація Дарини Жолдак» . В рамках цієї акції 25 листопада відбувся перший ігровий практикум “Як приборкати Книжкозавра».
Бібліотекарі Наталія Ничик та Юлія Кречківська провели заняття у вікових групах 8-9 та 10-12 років. Діти виконували завдання «Малюнок літерами», «Приклади без чисел», «Як продати жирафа» та « Склади із слів нові слова». Користувачі із великим задоволенням та цікавістю виконували завдання. Попереду ще нові цікаві та веселі розваги.

Народна жіноча хорова капела районного народного дому «Лілея» відзначила своє 50-ти річчя

Автор: admin1 от 27-11-2017, 18:30

Народна жіноча хорова капела районного народного дому «Лілея» відзначила своє 50-ти річчяЗ нагоди відзначення 50-річчя народної жіночої хорової капели «Лілея» під керівництвом Галини Коваль в понеділок, 27 листопада, в залі районного народного дому відбувся ювілейний концерт колективу. Упродовж усієї своєї діяльності капела «Лілея» пропагує традиції українського хорового співу, вона є візиткою нашого району. Колектив об’єднав прихильників не тільки хорового співу, але і тих, хто вважає музику невід’ємною частиною свого життя.

Привітали колектив народної жіночої хорової капели районного народного дому «Лілея» голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко, голова районної ради Михайло Сікора, перший заступник голови РДА Віталій Скоропад.

Година пам'яті жертв Голодомору відбулася в бібліотеці-філії с.Вороблевичі

Автор: admin2 от 27-11-2017, 17:32

Година пам'яті жертв Голодомору відбулася в бібліотеці-філії с.ВороблевичіПам'ять — нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок вписано криваво-чорним кольором. Однією з таких сторінок є Голодомор 1932-1933 років. Не було ні війни, ні посухи, а була тільки зла воля одних людей проти інших.

В бібліотеці-філії с.Вороблевичі відбулася година пам'яті жертв Голодомору, яку організували і провели працівники бібліотеки Ганна Гошко та Леся Герій. Було організовано книжкову виставку У пам'ять про скорботний 33-й...”, біля якої Ганна Гошко провела огляд літератури. Ведучими заходу були Софія Хамець та Ольга Герман. Поетичні рядки про ті страшні роки звучали у виконанні Наталії Іванців, Ольги Герман, Марічки Герій, Марії Баб'як, Марти Бенько...

Вечір-реквієм у народному домі Снятинки

Автор: admin2 от 27-11-2017, 10:15

Вечір-реквієм у народному домі СнятинкиПрошу, у серці запаліть скорботи полум’я священне та крізь століття пронесіть сльозу безвинно убієнних!...

Такими словами розпочався 24.11.2017 року в бібліотеці с.Снятинка вечір-реквієм «Чорна сповідь моєї Вітчизни» з нагоди дня пам’яті жертв Голодомору, який організували і провели бібліотекар Любов Турик та директор народного дому Віра Копач.

Любов Турик зазначила, що пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все і життя людини, і життя країни. Багато сторінок вписано криваво-чорним кольором, однією з них був Голодомор 1932-1933 рр...

Україна пам'ятає, світ визнає

Автор: admin2 от 27-11-2017, 10:06

Україна пам'ятає, світ визнаєПід такою назвою в народному домі с.Лішня 24 листопада було проведено годину-реквієм , пам`яті тих, хто загинув від Голодомору 1932-33років. В бібліотеці-філії до цієї дати створена тематична виставка.

Наш найсвятіший обов`язок сьогодні - зберегти пам`ять про всіх невинно закатованих більшовицькою владою. Пам`ять про тих, хто не дожив, пам`ять про тих, хто недолюбив, пам`ять про живих і ненароджених.

Схиливши голови в скорботі присутні пом`янули хвилиною мовчання всіх невинно закатованих жертв. Cвічка пам`яті загорілася в дитячих долонях...

Тематична виставка в Підбужі

Автор: admin2 от 27-11-2017, 09:47

Тематична виставка в Підбужі
25 листопада 2017року - 85-ті роковини пам'яті жертв Голодомору в Україні. До цієї трагічної дати для нашої країни в бібліотеці-філії с. Підбуж розгорнуто книжкову виставку "Голодний рік. Голодний день"

Молимося...Пам'ятаємо...

В Уличному відбулося віче пам'яті жертв Голодомору

Автор: admin2 от 27-11-2017, 09:43

В Уличному відбулося віче пам'яті жертв Голодомору25 листопада чисельна громада с.Уличне зібралася біля пам’ятника Тарасу Шевченку, щоб згадати всіх, хто загинув найстрашнішою зі смертей - від голоду 1932-1933 рр.

Сльози на очах у всіх присутніх викликала літературна композиція «Голод очима дітей», яку виконали юні читці сільської бібліотеки Андрій Стефанків, Олена Габчак, Маркіян Сливка, Вероніка Павлишин, Юлія Лешик, Матвій Свірняк та Олена Савчин.

Поминальну панахиду за душі невинно убієнних жертв голодомору відслужив о.Петро Сливка...

Година скорботи у Меденицькій бібліотеці

Автор: admin2 от 27-11-2017, 09:35

Година скорботи у Меденицькій бібліотеціПеред нами, нащадками тих, хто зміг пережити голодомор постає завдання надзвичайної моральної та політичної ваги - гідно вшанувати пам'ять тих, кому пережити його не судилося.

До цієї трагічної дати 25 листопада працівники Меденицької бібліотеки - філії для дорослих провели годину скорботи "Голгофа голодної смерті".

Бібліотекарі розповіли про історію голодомору, його причини та страшні наслідки...

 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua