» Культура » Національна капела бандуристів виступила у районному народному домі

Національна капела бандуристів виступила у районному народному домі

Автор: admin2 от 27-09-2017, 13:47
 (голосів: 0)

Національна капела бандуристів виступила у районному народному доміВчора на сцені районного народного дому виступив унікальний творчий колектив із майже столітньою історією. До 100-річчя Української революції та 75-річчя УПА Національна заслужена капела бандуристів України ім. Г. Майбороди (художній керівник і головний диригент - народний артист України Юрій Курач) підготувала програму «О,Україно! О, рідна ненько!», яка складається з пісень Української визвольної боротьби. На концерт були запрошені ветерани УПА, військовослужбовці в/ч А 1108, які в рамках ротації повернулися зі сходу України.

Артистів привітали священики о.Андрій Безушко та о.Михайло Коліщак, голова райдержадміністрації Володимир Шутко, голова районної ради Михайло Сікора, секретар Дрогобицької станиці ОУН-УПА Анна Рудник.

Глядачі гаряче і щиро вітали тривалими оплесками кожен номер у проникливому і натхненному виконанні творчого складу капели.

Концерт цього славного колективу на Дрогобиччині відбувся на запрошення голови райдержадміністрації Володимира Шутка та голови районної ради Михайла Сікори. 

 

Національна капела бандуристів виступила у районному народному домі

 

Національна капела бандуристів виступила у районному народному домі

 

Національна капела бандуристів виступила у районному народному домі

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua