Вчора на сцені районного народного дому виступив унікальний творчий колектив із майже столітньою історією. До 100-річчя Української революції та 75-річчя УПА Національна заслужена капела бандуристів України ім. Г. Майбороди (художній керівник і головний диригент - народний артист України Юрій Курач) підготувала програму «О,Україно! О, рідна ненько!», яка складається з пісень Української визвольної боротьби. На концерт були запрошені ветерани УПА, військовослужбовці в/ч А 1108, які в рамках ротації повернулися зі сходу України.
Артистів привітали священики о.Андрій Безушко та о.Михайло Коліщак, голова райдержадміністрації Володимир Шутко, голова районної ради Михайло Сікора, секретар Дрогобицької станиці ОУН-УПА Анна Рудник.
Глядачі гаряче і щиро вітали тривалими оплесками кожен номер у проникливому і натхненному виконанні творчого складу капели.
Концерт цього славного колективу на Дрогобиччині відбувся на запрошення голови райдержадміністрації Володимира Шутка та голови районної ради Михайла Сікори.













