» Фізкультура і спорт » В Дрогобичі, Дрогобицькому та Сколівському районах провели три національні чемпіонати з велосипедного спорту

В Дрогобичі, Дрогобицькому та Сколівському районах провели три національні чемпіонати з велосипедного спорту

Автор: admin1 от 7-10-2016, 11:52
 (голосів: 0)

В Дрогобичі, Дрогобицькому та Сколівському районах провели три національні чемпіонати з велосипедного спортуЦими днями на території Львівській області успішно завершилися відразу три офіційні змагання національного рівня з велосипедного спорту на шосе. Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.
Зокрема, упродовж 27 вересня - 2 жовтня у Дрогобичі та Дрогобицькому районі тривав відкритий чемпіонат України у багатоденній гонці з велосипедного спорту серед чоловіків та жінок. У Сколівському районі, поблизу навчально-спортивної бази зимових видів спорту "Тисовець" МО України упродовж 23-24 вересня відбувався відкритий чемпіонат України у гонці в гору з велосипедного спорту серед чоловіків, жінок, юніорів, юніорок, юнаків та дівчат. А 25 вересня у Дрогобичі провели Кубок України в парній гонці з велосипедного спорту серед чоловіків та жінок.
Загалом у шосейних велоперегонах взяли участь понад 100 кращих українських велосипедистів з Миколаївської, Київської, Донецької, Черкаської, Вінницької, Тернопільської, Одеської, Житомирської, Кропивницької, Полтавської, Хмельницької, Львівської областей та команда з м. Брест (Білорусь).

В Дрогобичі, Дрогобицькому та Сколівському районах провели три національні чемпіонати з велосипедного спорту
В Дрогобичі, Дрогобицькому та Сколівському районах провели три національні чемпіонати з велосипедного спорту

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua