» Фізкультура і спорт » В Нижніх Гаях відбувся тенісний турнір присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні

В Нижніх Гаях відбувся тенісний турнір присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні

Автор: admin1 от 1-02-2017, 10:34
 (голосів: 0)

В Нижніх Гаях відбувся тенісний турнір присвячений пам’яті  Героїв Небесної СотніЦими вихідними в спортзалі Нижньогаївської школи відбувся турнір з настільного тенісу, присвячений пам’яті  Героїв Небесної Сотні.

На урочистому відкритті з вітальним словом до спортсменів звернувся сільський голова Василь Василенко, який побажав їм чесної боротьби і перемоги.

Головний спеціаліст структурного підрозділу з питань спорту райдержадміністрації Олег Войтечко вручив громаді села Нижні Гаї тенісний стіл та спортивний інвентар, що придбані за кошти обласної програми «Сільський спорт».

Участь в змаганнях взяли двадцять учасників, які виступали в особистому та парному заліку.

Переможцем турніру став Михайло Малик, на другому місці – Ігор Нанівський, а на третьому – Ігор Войтович.

В парному заліку місця розподілились наступним чином: І місце – Володимир Лавний, Ігор Войтович, ІІ місце – Михайло Малик, Ігор Нанівський і ІІІ місце – Михайло Борис, Андрій Глодан.

 

В Нижніх Гаях відбувся тенісний турнір присвячений пам’яті  Героїв Небесної Сотні

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua