Цими вихідними в спортзалі Нижньогаївської школи відбувся турнір з настільного тенісу, присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні.
На урочистому відкритті з вітальним словом до спортсменів звернувся сільський голова Василь Василенко, який побажав їм чесної боротьби і перемоги.
Головний спеціаліст структурного підрозділу з питань спорту райдержадміністрації Олег Войтечко вручив громаді села Нижні Гаї тенісний стіл та спортивний інвентар, що придбані за кошти обласної програми «Сільський спорт».
Участь в змаганнях взяли двадцять учасників, які виступали в особистому та парному заліку.
Переможцем турніру став Михайло Малик, на другому місці – Ігор Нанівський, а на третьому – Ігор Войтович.
В парному заліку місця розподілились наступним чином: І місце – Володимир Лавний, Ігор Войтович, ІІ місце – Михайло Малик, Ігор Нанівський і ІІІ місце – Михайло Борис, Андрій Глодан.













