В народному домі села Нижні Гаї пройшли сільські спортивні ігри з настільного тенісу.
За сприянням районної організації ВФСТ «Колос» та запрошення голови оргкомітету змагань Тараса Николяка, взяло участь 12 сільських любителів ігри настільного тенісу: Мирон Борис, Микола Кравець, Ігор Войтович, Мирослав Гнатів, Василь Лавний, Іван Федис, Володимир Василенко, Василь Павлів, Роман Білінський, Микола Янишин.
У змаганнях взяв участь сільський голова Василь Василенко, який у своїх неповних 60 років дуже добре володіє азами настільного тенісу й своїм прикладом наочно показав молоді як треба любити спорт, щоб у такому віці бути одним із кращих. А перемогу в особистому заліку виборов представник із сусіднього села Верхні Гаї Микола Янишин та його земляк Мирослав Гнатів. У парному розряді не було рівних Миколі Янишину та Миколі Кравцю.
Наступні змагання з настільного тенісу пройдуть в с. Верхні Гаї, де за словами Тараса Николяка нижньогаївські хлопці боротимуться за перемогу.













