Вчора, 14 квітня, в народному домі села Уличне завершився шаховий турнір присвячений пам'яті Героїв Небесної Сотні, який тривав чотири неділі поспіль.
Участь у змаганнях взяли 12 учасників. В цікавій та напруженій боротьбі переможцем став Микола Лунишин.
Голова сільської ради Святослав Стефанків вручив усім учасникам подяки.
Призери отримали грамоти, а переможець – перехідний кубок.













