В неділю, 9 квітня на полі спортивного комплексу «Карпати» в селі Доброгостів відбулися фінальні матчі кубка «Весна - 2017» з футболу серед колективів Дрогобицького району. А передували їм матчі в групах, починаючи з середини березня футбольні команди району визначали сильніших, які і виступили в Доброгостові. В обох фіналах точилася вперта боротьба за перемогу, так в матчі за так званий «малий кубок» (команди, що посіли треті місця в групах) в серії післяматчевих пенальті з рахунком 4:1 перемогу святкувала команда «Стріла» Вороблевичі.
А в боротьбі за головний трофей змагань зустрілись команди «Арсенал» Лішня та «Карпати» Доброгостів. Слід зазначити, що лішнянці вже третій рік поспіль беруть участь у фіналах цього традиційного турніру.
Матч розпочався за територіальної переваги господарів, хоч справа до точних ударів не доходила та все ж футболісти Доброгостова перші хвилин двадцять створили кілька небезпечних моментів поблизу воріт суперника. Поступово більш досвідчені гравці «Арсеналу» перехопили ініціативу і вже в першому таймі, по крайній мірі, могли двічі відзначитися в цьому матчі, але впевнена гра воротаря «Карпат» завадила це зробити.
Другий тайм не вніс разючих змін – знову частіше м’ячем володіли гості і в середині тайму дальній точний удар форварда «Арсенела» Романа Чопка змусив господарів розпочинати з центра поля. Кінцівка матчу пройшла досить напружено, а інколи носила агресивний характер, адже перед своїми вболівальниками господарі не хотіли поступатися, тому частіше порушували правила і за кілька хвилин до фінального свистка за фол проти воротаря Юрія Городецького залишились в десятьох. Отже, фінальний матч завершився перемогою з мінімальним рахунком 1:0 і переможцем турніру стала команда «Арсенал» Лішня.
Головний кубок традиційного турніру «Весна - 2017» з рук головного спеціаліста з питань спорту Дрогобицької райдержадміністрації Олега Войтечка отримав капітан команди Василь Волкун. Голова федерації футболу Дрогобицького району Василь Кобільник вручив нагороди кращим гравцям фіналу, а ними стали Василь Волкун, Микола Дутко, та автор забитого м’яча у фінальній зустрічі Роман Чопко.
Вітаючи переможців та фіналістів змагань Олег Войтечко та Василь Кобільник побажали футболістам нових звершень в наступних змаганнях, чемпіонатах району та області, адже більшість гравців команди з Лішні тепер будуть брати участь у футбольному чемпіонаті Львівщини, захищаючи честь міста Дрогобича та виступаючи під назвою «Галичина».













