21-22 квітня в Дрогобицькій дитячо-юнацькій спортивній школі ім. Івана Боберського відбувся традиційний відкритий обласний турнір з кікбоксингу «Весна Тайфуна», присвячений 15-ій річниці ФСК «Тайфун». В турнірі взяли участь 17 команд з чотирьох областей України. Згідно Всеукраїнських правил проведення змагань з кікбоксингу WAKO в розділах лайт-контакт, поїнт-файтинг, кік-лайт, фул-контакт, лоу-кік та К-1 боролися 131 спортсмен з Житомирської, Івано-Франківської, Закарпатської та Львівської областей. Голова журі – суддя міжнародної категорії, президент федерації кікбоксингу Львівської області Іван Данченко, головний суддя – голова ФСК «Тайфун» м. Дрогобич Віталій Шкраба.
Ось хто з наших спортсменів піднімався на п’єдестал:
ФСК «Тайфун» м. Дрогобич, тренери Олег Войтович, Андрій Андибур.
Олексій Войтович – два перших місця (лайт-контакт, поїнт-файтинг); Олександр Войтович – перше місце (лайт-контакт); Ярослав Лужецький – два других місця (лайт-контакт, поїнт-файтинг); Денис Гвоздецький – друге місце (поїнт-файтинг); Іван Симкович – друге місце (лайт-контакт); Тарас Белз – друге місце (поїнт-файтинг), третє місце (лайт-контакт); Андрій Мицан – третє місце (поїнт-файтинг); Владислав Карпяк – третє місце (лайт-контакт).
СОЦ «ЕНЕЙ» м. Дрогобич, тренери: Мар’ян Гуржій, Наталя Старух.
Наталя Петрівська – перше місце (поїнт-файтинг); Віталій Омельченко – перше місце (поїнт-файтинг).
Клуб «КІБОРГ» м. Дрогобич, ДЮСШ «Явір» Дрогобицький район, тренер Іван Харів.
Роман Березяк – два перших місця (лайт-контакт, поїнт-файтинг); Олег Карпа – перше місце (поїнт-файтинг); друге місце (лайт-контакт); Максим Хорунжев – перше місце (лайт-контакт), Орест Гнатів – два третіх місця (лайт-контакт, поїнт-файтинг); Вікторія Рубай – друге місце (лайт-контакт), Микола Копач – третє місце (лайт-контакт), Віталій Гриньків – третє місце (лайт-контакт).
Вітаємо переможців та призерів турніру!













