12-13 квітня в спортзалі Дрогобицького коледжу нафти і газу відбувся вже традиційний турнір з кікбоксингу «Весна Тайфуна», в якому приймали участь 105 учасників, що представляли 9 команд з Львівської області міст Житомира та Івано-Франківська. Зокрема, це: «Еней» м. Дрогобич, «Тайфун» м. Львів, «Вимпел» м. Житомир, «Вотум» м. Івано-Франківськ, «Патріот» м. Стебник, «Тайфун» м. Дрогобич, «Золотий Лев» м. Львів, «Кіборг» м. Дрогобич, ДЮСШ «Явір» Дрогобицького району
Досить успішно виступили спортсмени ДЮСШ «Явір», яких тренує Іван Харів. Його вихованці посіли такі місця: третє місце – Юрій Сосюк 2004 року народження, вагова категорія 63 кг, Діана Климаш 2008 р.н. ваг. категорія 37 кг, Антон Кравець 2007 р.н. ваг. категорія 37 кг.; друге місце – Олег Бермес 2009 р.н. ваг. категорія 25 кг, Володимир Стецула 2005 р.н. ваг. категорія 42 кг.
Золоту медаль турніру виборов Мар’ян Дорошенко 2004 року народження вагова категорія 63 кг.
Вітаємо переможця та призерів змагань!













