11-14 травня в польському місті Краків відбувся V Міжнародний турнір «Під Вавелем» зі спортивної акробатики, стрибків на акробатичній доріжці та стрибків на батуті», в якому прийняло участь понад 330 спортсменів з України, Республіки Білорусь та Польщі.
Продовжуючи славні традиції дрогобицької школи акробатики, дівчата Дрогобицької дитячо-спортивної школи ім. Івана Боберського повернулися додому з нагородами.
Першими за свої медалі боролися юні стрибуні на акробатичній доріжці Євгенія Жгута та Анна-Марія Вагіла. Серед 38 конкурентів Євгенія отримала золоту нагороду, а її подруга по команді Анна-Марія – срібну.
Вперше на міжнародній арені дебютувала жіноча група у складі Анастасії Семенович, Вікторії Соболєвої, Божени Онищенко і у віковій групі 11-16 років вони піднялися на першу сходинку п’єдесталу.
Наша досвідчена жіноча пара Олександра Табачинська та Юлія Пилип’як, виступаючи по дорослій програмі, впевнено виконали свої вправи, отримавши високі оцінки суддів, за що були нагороджені золотими медалями та цінними подарунками.













