» Фізкультура і спорт » ІІ Всеукраїнський турнір із баскетболу серед юнацьких команд "Меморіал Богдана Ковриги" відбувся в Дрогобичі

Автор: admin1 от 10-11-2014, 11:20

ІІ Всеукраїнський турнір із баскетболу серед юнацьких команд "Меморіал Богдана Ковриги" відбувся в Дрогобичі6-8 листопада в Дрогобицькій дитячо-спортивній школі ім. Івана Боберського відбувся другий Всеукраїнський турнір із баскетболу серед юнацьких команд, присвячений пам’яті засновника та першого директора Дрогобицької ДЮСШ Богдана Ковриги "Меморіал Богдана Ковриги", в якому взяли участь по дві команди з Дрогобича, Львова, Мукачевого та по одній з Івано-Франківська та Трускавця.

Змагання проходили в двох вікових категоріях — 1999-2000 року народження та 2001-2002 р.н. Напружено та емоційно відбувався кожен матч і переможець визначався лише в останньому матчі. Всі команди показали волю до перемоги та намагалися продемонструвати найкращі свої здібності. Перемогу в старшій ІІ Всеукраїнський турнір із баскетболу серед юнацьких команд "Меморіал Богдана Ковриги" відбувся в Дрогобичівіковій категорії святкували господарі турніру — юні спортсмени команди “Дрогобич-1”, друге місце посіла команда Львова, третіми були трускавчани. Серед команд 2001-2002 р.н. переможцями також стали баскетболісти з Дрогобича, срібними призерами — львівська команда, а бронзу завоювала команда з Мукачевого. Визначались також кращі гравці в кожній команді, всі вони отримали призи та подарунки від організаторів турніру, а команди нагороджені кубками, почесними грамотами та медалями. Вручили нагороди директор дитячо-юнацької спортивної школи Іван Файчак, головний спеціаліст відділу молоді та спорту Дрогобицької райдержадміністрації Олег Войтечко та Президент федерації баскетболу Дрогобиччини Володимир Ямельницький.