» Фізкультура і спорт » В шостому турнірі пам'яті Мирослава Якуца перемогли ветерани Нагуєвич

В шостому турнірі пам'яті Мирослава Якуца перемогли ветерани Нагуєвич

Автор: admin1 от 12-06-2017, 12:18
 (голосів: 0)

В шостому турнірі пам'яті Мирослава Якуца перемогли ветерани НагуєвичТрадиційний турнір з футболу пам'яті Мирослава Якуца цієї неділі, 11 червня, вже вшосте зібрав ветеранів вшанувати пам'ять видатного спортивного діяча району та області, багаторічного керівника ФСТ «Колос» та дитячо-юнацької спортивної школи «Явір». Але цього року турнір вперше проводився не в рідному селі Мирослава Якуца – Опаці, на нещодавно відкритому стадіоні в Ясениці-Сільній і приурочений ще Олімпійському дню, який буде відзначатися 23 червня. Сюди приїхали ветерани з смт. Підбуж, сіл Грушів, Нагуєвичі та місцеві футболісти. Також змагання відвідали голова Львівської обласної організації ВФСТ «Колос» Лілія Білинська, головний спеціаліст з питань спорту Дрогобицької райдержадміністрації Олег Войтечко.

Незважаючи на товариський характер матчів, поєдинки видалися напруженими та видовищними. Так у півфіналах завдяки одному голу перемогу над командою Грушева святкували футболісти Підбужа, а ветерани Нагуєвич взяли гору над командою Ясениці-Сільної.

В шостому турнірі пам'яті Мирослава Якуца перемогли ветерани НагуєвичВ матчі за третє місце господарі турніру з рахунком 3:0 перемогли грушівських спортсменів.

Вирішальний матч проходив у рівній боротьбі, а долю матчу вирішив один м’яч забитий ветеранами Нагуєвич в першому таймі. І хоч футболісти Підбужа провели другий тайм в гострих атаках, нагуєвчанам, завдяки вмілим діям в захисті, вдалося втримати переможний рахунок та завоювати головний кубок турніру.

Після виконання Державного гімну та хвилини мовчання голова Львівської обласної організації ВФСТ «Колос» Лілія Білинська, головний спеціаліст з питань спорту Дрогобицької райдержадміністрації Олег Войтечко та в.о. керівника ФСТ «Колос» Василь Кобільник згадали знаного тренера, добру людину Мирослава Якуца, завдяки якому спортивна Україна отримала не один десяток відомих імен та вручили цінні подарунки найстаршим спортсменам. Так в команді Ясениці подарунок отримав 59-річний Михайло Терлецький, в команді Нагуєвич – Василь Мураль, також 59-річний, в команді Грушева – 66-річний Йосип Хомин, а кращим гравцем визнано воротаря підбузької команди Михайла Полюганича.

Також всі команди отримали призи й подарунки та з гарним настроєм повернулися додому.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.