В неділю, 22 червня на стадіоні села Опака відбудеться ветеранський турнір з футболу Дрогобицького ФСТ «Колос» пам'яті Мирослава Якуца, який вніс величезний вклад в розвиток спорту Дрогобиччини, багаторічний керівник ФСТ «Колос» та дитячо-юнацької спортивної школи «Явір».
Змагання проводяться з метою подальшого розвитку цього виду спорту серед населення та підвищення майстерності гравців.













