Вже стало доброю традицією, що в селі Опака, на малій батьківщині Мирослава Якуца, щорічно, в кінці червня – на початку липня, проводиться ветеранський турнір з футболу. Ось і цієї неділі Дрогобицькою РО ВФСТ «Колос» АПК України та Дрогобицькою райдержадміністрацією був проведений традиційний турнір з футболу присвячений пам’яті багатолітнього голови «Колосу» Мирослава Якуца. Після виконання Державного гімну та підняття прапора України до учасників змагань звернулися головний спеціаліст з спорту Дрогобицької райдержадміністрації Олег Войтечко та голова РО ВФСТ «Колос» Юрій Кулинич, вони побажали успіхів командам та цікавої, безкомпромісної боротьби. Всі учасники змагань вшанували хвилиною мовчання пам'ять М. Якуца.
В змаганнях взяли участь команди з сіл Грушів, Опака, Нагуєвичі, Ясениця-Сільна, Уличне та смт. Підбуж. У напруженій боротьбі ІV місце зайняла команда ветеранів з с. Нагуєвич, ІІІ місце – команда с. Грушів, ІІ – господарі змагань ветерани с. Опака, а І місце виборола команда смт. Підбуж.
Команди були нагороджені грамотами та цінними подарунками, а переможець – перехідним кубком. Відзначений також кращий гравець турніру – фахівець фізкультурно-спортивної та оздоровчої роботи Дрогобицької РО ВФСТ «Колос» Василь Дуб.













