» Фізкультура і спорт » Дрогобицькі ветерани завоювали «срібло» на VI відкритому чемпіонаті Словаччини з баскетболу

Дрогобицькі ветерани завоювали «срібло» на VI відкритому чемпіонаті Словаччини з баскетболу

Автор: admin1 от 3-07-2015, 08:58
 (голосів: 0)

Дрогобицькі ветерани завоювали «срібло» на VI відкритому чемпіонаті Словаччини з баскетболуПротягом двох днів у словацькому місті Прешів проходив VI Міжнародний відкритий чемпіонат Словаччини з баскетболу серед ветеранських команд. У змаганнях взяли участь 16 чоловічих та жіночих команд зі Словаччини, Польщі, Чехії та України. Чоловіки та жінки змагалися у різних вікових категоріях. Дрогобицькі ветерани баскетболу виступали серед баскетболістів вікової групи більше 40 років. Протягом чемпіонату команда "Дрогобич" успішно виступила у стартових матчах, але в матчі за золоті медалі в упертій боротьбі поступилися ужгородській команді ветеранів з рахунком 37:40, хоч по ходу зустрічі перевага наших баскетболістів сягала 11 очок. Та завойоване друге місце не можна вважати поразкою, адже такі ветеранські турніри в першу чергу товариські, тому що зустрічаються давні друзі, знайомі, які свого часу разом виступали на різноманітних міжнародних змаганнях та світових чемпіонатах і їхні зустрічі - це вже є свято.

Дрогобицькі ветерани завоювали «срібло» на VI відкритому чемпіонаті Словаччини з баскетболуУ нашій команді бійцівський характер, результативність, а, головне, жадобу до перемоги продемонстрували Вадим Козловський, Сергій Самойлик, Володимир Лук'янченко, Сергій Дацюк, Назар Худик, Олег Войтечко, Ігор Хомин, Юрій Сухий, Андрій Фіцяк, Володимир Ямельницький, Андрій Будинкевич.

У вільний від матчів час господарі турніру організували для гостей цікаві екскурсії та святковий вечір, в якому взяли участь усі учасники чемпіонату.

За підсумками змагань команди-переможці були нагороджені кубками та дипломами VI Міжнародного відкритого чемпіонату Словаччини. Від нашої команди нагороду отримав найдосвідченіший наш гравець 61-річний Юрій Сухий, який своїми точними трьохочковими кидками міг дати фору кожному з учасників цього турніру.

Дрогобицькі ветерани завоювали «срібло» на VI відкритому чемпіонаті Словаччини з баскетболу

Дрогобицькі ветерани завоювали «срібло» на VI відкритому чемпіонаті Словаччини з баскетболу

Дрогобицькі ветерани завоювали «срібло» на VI відкритому чемпіонаті Словаччини з баскетболу

Дрогобицькі ветерани завоювали «срібло» на VI відкритому чемпіонаті Словаччини з баскетболу

Дрогобицькі ветерани завоювали «срібло» на VI відкритому чемпіонаті Словаччини з баскетболу

Дрогобицькі ветерани завоювали «срібло» на VI відкритому чемпіонаті Словаччини з баскетболу

Дрогобицькі ветерани завоювали «срібло» на VI відкритому чемпіонаті Словаччини з баскетболу

Дрогобицькі ветерани завоювали «срібло» на VI відкритому чемпіонаті Словаччини з баскетболу

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua