В неділю, 4 березня, у народному домі села Уличне відбулося урочисте відкриття шостого шахового турніру присвяченого Героям Небесної Сотні.
Участь у відкритті взяли сільський голова Святослав Стефанків, депутат Дрогобицької районної ради Михайло Галик, головний спеціаліст з питань спорту Дрогобицької райдержадміністрації Олег Войтечко.
Організатори свята побажали спортсменам чесної гри та успішних шахових комбінацій. Учасниками турніру були жителі сіл Уличне та Доброгостів.
Головний суддя Роман Костишин розпочав змагання, які будуть проходити кожної неділі аж до Великодня.













