21 лютого в селі Уличне відбувся традиційний шаховий турнір, присвячений Героям Небесної Сотні.
На запрошення організаторів турніру відгукнулися девять шахістів із Уличного (у тому числі і наймолодший учасник Марян Шкікавий, учень 9 класу), двоє шахісти із Доброгостова та Трускавця, і один з Стебника.
Змагання проводилися за коловою системою. Головний суддя Володимир Винницький, головний секретар Василь Петранівський.
Перше місце посів Любомир Поливка, друге - Лев Ванчак, третє - Орест Торський.
Учасників нагородженно грамотами та грошовими преміями, які вручив сільський голова Святослав Стефанків.
Спонсорами турніру виступили дупутат Дрогобицької районної ради Михайло Галик та колишній депутат Орест Матківський . Організатор – фахівець фізкультурно – спортивної та оздоровчої роботи Дрогобицької РО ВФСТ «Колос» Юлія Петренко. Від усіх присутніх та учасників турніру щира подяка Михайлові Віватенку за сприяння в проведенні та надане приміщення.













