» Фізкультура і спорт » Шаховий турнір присвячений Героям Небесної Сотні відбувся в селі Уличне

Шаховий турнір присвячений Героям Небесної Сотні відбувся в селі Уличне

Автор: admin1 от 24-02-2016, 09:05
 (голосів: 0)

Шаховий турнір присвячений Героям Небесної Сотні відбувся в селі Уличне 21 лютого в селі Уличне відбувся традиційний шаховий турнір, присвячений Героям Небесної Сотні.

На запрошення організаторів турніру відгукнулися девять шахістів із Уличного (у тому числі і наймолодший учасник Марян Шкікавий, учень 9 класу), двоє шахісти із Доброгостова та Трускавця, і один з Стебника.

Змагання проводилися за коловою системою. Головний суддя Володимир Винницький, головний секретар Василь Петранівський.

Перше місце посів Любомир Поливка, друге - Лев Ванчак, третє - Орест Торський.

Учасників нагородженно грамотами та грошовими преміями, які вручив сільський голова Святослав Стефанків.

Спонсорами турніру виступили дупутат Дрогобицької районної ради Михайло Галик та колишній депутат Орест Матківський . Організатор – фахівець фізкультурно – спортивної та оздоровчої роботи Дрогобицької РО ВФСТ «Колос»  Юлія Петренко. Від усіх присутніх та учасників турніру щира подяка Михайлові Віватенку за сприяння в проведенні та надане приміщення.

Шаховий турнір присвячений Героям Небесної Сотні відбувся в селі Уличне

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua