» Фізкультура і спорт » Відбулась конференція Дрогобицької районної організації ВФСТ «Колос»

Відбулась конференція Дрогобицької районної організації ВФСТ «Колос»

Автор: admin1 от 13-04-2018, 13:11
 (голосів: 0)

Відбулась конференція Дрогобицької районної організації ВФСТ «Колос»Вчора, 12 квітня в малій залі засідань відбулась позачергова конференція районної організації ВФСТ «Колос» з представниками спортивної громадськості району, на якому розглянули низку організаційних питань та затвердили календар масових фізкультурно – оздоровчих  та спортивних заходів в районі.

У роботі конференції взяли участь голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир  Шутко та керуючий справами районної ради Михайло Гук. ВолодимирВідбулась конференція Дрогобицької районної організації ВФСТ «Колос» Шутко поставив перед фізкультурно-спортивним активом завдання пожвавити спортивне життя в районі, більше працювати з молоддю, щоб залучати її до активного, здорового способу життя.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua