Вчора, 12 квітня в малій залі засідань відбулась позачергова конференція районної організації ВФСТ «Колос» з представниками спортивної громадськості району, на якому розглянули низку організаційних питань та затвердили календар масових фізкультурно – оздоровчих та спортивних заходів в районі.
У роботі конференції взяли участь голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко та керуючий справами районної ради Михайло Гук. Володимир
Шутко поставив перед фізкультурно-спортивним активом завдання пожвавити спортивне життя в районі, більше працювати з молоддю, щоб залучати її до активного, здорового способу життя.













