» Фізкультура і спорт » Про реформування фізкультурно-спортивної сфери району йшлося під час наради в райдержадміністрації

Про реформування фізкультурно-спортивної сфери району йшлося під час наради в райдержадміністрації

Автор: admin2 от 16-12-2014, 11:42
 (голосів: 0)

Про реформування фізкультурно-спортивної сфери району йшлося під час наради в райдержадміністрації16 грудня заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник провів робочу нараду з питань розвитку спорту в районі. У нараді взяли участь керівник підрозділу райдержадміністрації з питань молоді і спорту Олег Войтечко, керівники ФСТ “Колос”, ДЮСШ “Явір”, районного стадіону “Карпати”, районної федерації футболу.

Іван Мізерник зазначив, що проводяться перевірки спортивної роботи в районі, які свідчать про необхідність змін. Питання реформування галузі та створення єдиного громадського об'єднання “Спорт для всіх” з ініціативи райдержадміністрації обговорювалося на засіданнях депутатських комісій та стане предметом розгляду колегії райдержадміністрації.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua