Вчора відбулася скайп-конференція між представниками міста Маскетін (штат Айова, США) та Дрогобицького району. Від Дрогобиччини у розмові взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Шутко, керівник районного управління Держгеокадастру Любомир Бреньо, голова районного комітету міст — побратимів Рома Шиміна, окремі депутати районної ради та сільські голови, представники бізнесу.
Обговорено шляхи та напрямки подальшої співпраці між американським містом Маскетін та Дрогобиччиною. Йшлося про черговий візит делегації, який відбудеться в серпні цього року і буде присвячений реалізації спільних інвестиційних проектів.
Як відомо, у березні цього року делегація Маскетіна на чолі з Волтером Конлоном відвідала Дрогобиччину, де мала низку зустрічей на тему культурної та бізнесової співпраці.













