» Інформація » Володимир Шутко взяв участь у скайп-конференції з представниками м.Маскетін

Володимир Шутко взяв участь у скайп-конференції з представниками м.Маскетін

Автор: admin2 от 3-06-2016, 13:24
 (голосів: 0)

Володимир Шутко взяв участь у скайп-конференції з представниками м.МаскетінВчора відбулася скайп-конференція між представниками міста Маскетін (штат Айова, США) та Дрогобицького району. Від Дрогобиччини у розмові взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Шутко, керівник районного управління Держгеокадастру Любомир Бреньо, голова районного комітету міст — побратимів Рома Шиміна, окремі депутати районної ради та сільські голови, представники бізнесу.

Обговорено шляхи та напрямки подальшої співпраці між американським містом Маскетін та Дрогобиччиною. Йшлося про черговий візит делегації, який відбудеться в серпні цього року і буде присвячений реалізації спільних інвестиційних проектів.

Як відомо, у березні цього року делегація Маскетіна на чолі з Волтером Конлоном відвідала Дрогобиччину, де мала низку зустрічей на тему культурної та бізнесової співпраці.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua