Сьогодні, 20 липня, коли відзначається Міжнародний день шахів, у Дрогобицькому районному народному домі відбувся сеанс одночасної гри з львівським шахістом, майстром спорту України Святославом Поповичем.
Перед початком сеансу відомий шахіст та заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Іван Мізерник вручили кубок та грамоту Львівської обласної організації Всеукраїнського ФСК «Колос» переможниці обласних змагань з шахів серед команд сільських та селищних рад Вікторії Кондратюк. Святослав Попович, вітаючи юну спортсменку пригадав, що рік назад в цьому ж залі їй вдалося нав’язати боротьбу та зіграти з ним внічию.
Цікавими та різноплановими були всі партії, де любителі шахів різних вікових категорій намагалися показати себе з якнайкращої сторони.
Всі учасники зарядилися позитивними емоціями та отримали грамоти за участь в сеансі одночасної гри.













