Сьогодні, 20 липня, в Дрогобичі відзначили Міжнародний День шахів. На площі Ринок, поблизу кафе «Фоксі-Роксі», відбувся сеанс одночасної гри з майстром спорту України Святославом Поповичем та кандидатом у майстри спорту України Іваном Летнянкою, а перед цим пройшла гра в живі шахи, тобто була розіграна шахова вистава, де в ролі фігур виступили діти.
Участь у святі взяли юні шахісти з Дрогобича та Дрогобицького району.
Довідково
Міжнародний день шахів відзначається з 1966 року. Ініціатива створення такого свята належить Усесвітній шаховій федерації (ФІДЕ). Цього дня під її егідою проводяться різноманітні тематичні заходи та змагання.
1 листопада 2011 року Постановою Верховної Ради України «враховуючи вагомі досягнення українських шахістів у змаганнях на міжнародному рівні, з метою привернення уваги суспільства, органів державної влади і громадських об'єднань до шахового спорту як високоінтелектуального, доступного і наймасовішого виду спорту, забезпечення державної підтримки і розвитку шахів, примноження потенціалу та популяризації шахів серед молоді, зміцнення міжнародного авторитету України завдяки досягненням шахістів» проголошено 20 липня День шахів в Україні.













