20 липня відзначається Міжнародний день шахів. Цього дня найпалкіші шанувальники цієї гри, найкращі гравці збираються для проведення цікавих турнірів. Ось і в Дрогобицькому районному народному домі сьогодні відбувся сеанс одночасної гри з майстром спорту України з шахів Святославом Поповичем. Перед початком сеансу відомий шахіст коротко розповів про історію шахів та турнірів за здобуття шахової корони, успіхи українських шахістів і, особливо, шахісток на міжнародній арені.
У фойє народного дому зібрались любителі шахів різних вікових категорій – від молодших школяриків до сивочолих пенсіонерів, які полюбляють цю цікаву та захоплюючу гру.
І хоч вони поступилися Святославу Поповичу, але це їх не засмутило – такими позитивними були враження від гри майстра, вона викликала просто захоплення.













