24 серпня, з нагоди Дня незалежності України та 145-х роковин народження Івана Боберського під егідою райдержадміністрації та районної ради, Доброгостівської сільської ради на районному стадіоні «Карпати» в с.Доброгостів відбувся Кубок незалежності. В урочистому дійстві взяли участь голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич, народний депутат України Богдан Матківський, керівник апарату РДА Руслан Щерба, спортовці району, чисельні гості. Андрій Шевкенич привітав святочну громаду з головним державним святом. Голова РДА та нардеп нагородили переможців – команди Снятинка Доброгостів.
Цього ж дня спортивне дійство пам’яті Артема Єгорова відбулося в с.Модричі на новозбудованому в рамках обласної програми майданчику зі штучним покриттям. Перемогла команда господарів. Голова РДА Андроій Шевкенич вручив кубок переможцю.













