» Фізкультура і спорт » Голова райдержадміністрації привітав переможців Кубка незалежності

Голова райдержадміністрації привітав переможців Кубка незалежності

Автор: admin2 от 25-08-2018, 10:48
 (голосів: 0)

Голова райдержадміністрації привітав переможців Кубка незалежності24 серпня, з нагоди Дня незалежності України та 145-х роковин народження Івана Боберського під егідою райдержадміністрації та районної ради, Доброгостівської сільської ради на районному стадіоні «Карпати» в с.Доброгостів відбувся Кубок незалежності. В урочистому дійстві взяли участь голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич, народний депутат України Богдан Матківський, керівник апарату РДА Руслан Щерба, спортовці району, чисельні гості. Андрій Шевкенич привітав святочну громаду з головним державним святом. Голова РДА та нардеп нагородили переможців – команди Снятинка Доброгостів.

Цього ж дня спортивне дійство пам’яті Артема Єгорова відбулося в с.Модричі на новозбудованому в рамках обласної програми майданчику зі штучним покриттям. Перемогла команда господарів. Голова РДА Андроій Шевкенич вручив кубок переможцю.

 

Голова райдержадміністрації привітав переможців Кубка незалежності
Голова райдержадміністрації привітав переможців Кубка незалежності


 

Голова райдержадміністрації привітав переможців Кубка незалежності
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua