Голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич сьогодні під час оперативної наради вручив подяку з нагоди Дня журналіста України головному редактору радіо “Франкова земля” Йосипу Фиштику та подякував йому та колективу радіо за конструктивну співпрацю.
У свою чергу, Й.Фиштик повідомив, що перебуває на стадії завершення процес переходу радіо “Франкова земля” з проводового на FM мовлення.













