В Доброгостові з нагоди 24-ї річниці Незалежності України вперше відбувся регіональний турнір з футболу серед дітей 2004 року народження.
На урочистій церемонії відкриття з привітальним словом до юних спортсменів звернулися голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора та голова Координаційної ради Блоку національно-демократичних сил Дрогобиччини, депутат міської ради Роман Курчик.
Честь Дрогобицької районної ДЮСШ «Явір» захищали минулорічні переможці «Шкіряного м’яча» - хлопчаки Доброгостівської секції футболу (тренер - Микола Стецівка). Господарі турніру склали гідну конкуренцію Дрогобицькій ДЮСШ імені Івана Боберського (тренер - Юрій Міраї) та ФК «Дрогобич» (тренер - Володимир Когут), які посіли перше та друге місця. А нащадки Івана Боберського – на третій сходинці п’єдесталу.
Окрім призерів турніру, найкращих юних футболістів нагородили індивідуальними призами за номінаціями: найкращий гравець турніру - Марко Кіцун (ДЮСШ ім. Івана Боберського), найкращий бомбардир - Андрій Лутчин(ДЮСШ ім. Івана Боберського), найкращий воротар - ВластимирБілинський(ФК «Дрогобич»), найкращий захисник - Тарас Махавко (ДЮСШ «Явір»), найкращий півзахисник - Владислав Шулак (ФК «Дрогобич»), найкращий нападник - Денис Стецівка (ДЮСШ «Явір»).
У перерві між матчами було проведено цікаві конкурси, які також виявили своїх переможців в індивідуальних дисциплінах. У конкурсі серед воротарів «кидання м’яча у довжину переміг ВластимирБілинський (ФК «Дрогобич»). У конкурсі «жонглювання на місці» найкращим був Тарас Михавко (ДЮСШ «Явір»). У конкурсі «біг на 60 м) найпрудкішим виявився Остап Котормус (ДЮСШ «Явір»). У конкурсах «жонглювання в русі» та «обведення фішок» не було рівних Денису Стецівці (ДЮСШ «Явір»). Щодо останнього конкурсу, то Денис випередив свого найближчого переслідувача всього на одну секунду. Переможці конкурсів отримали в подарунок шарф та картузи з національною символікою.
Також пам’ятними сувенірами було відзначено: Івана Гавриляка (ДЮСШ «Явір»), Максима Фика (ФК «Дрогобич-2»), Артура Бойка (ФК «Дрогобич-2») та Івана Михалківа (ДЮСШ ім. Івана Боберського).
Організатори змагань висловлюють подяку арбітру ІІІ категорії Оресту Дуцяку та всім тим, хто долучився до проведення турніру, присвяченому 24-й річниці Незалежності України.













