На показових виступах, які проводилися в місті Дрогобичі відбувався відбір команди нашого регіону до збірної Львівської області, яка буде брати участь в Чемпіонаті України.
В змаганнях взяло участь 59 учасників різної вагової категорії та підготовки навчання спортсменів з Дрогобича СК «Тайфун», СК «Еней», СК «Кіборг» та СК «Патріот» з Стебника.
Дрогобицький район представляли учні тренера ДЮСШ «Явір» Івана Харіва, які зуміли вибороти перші місця: Олег Бермес у категорії до 40 кг., Тарас Кощук вагова категорія 50 кг. та Ігор Созанський у ваговій категорії 55 кг. Попереду більш відповідальні виступи то ж побажаємо нашим вихованцям нових перемог.













