» Фізкультура і спорт » Перед фіналом кубка Дрогобиччини було піднято олімпійський прапор

Перед фіналом кубка Дрогобиччини було піднято олімпійський прапор

Автор: admin1 от 3-02-2014, 12:42
 (голосів: 0)

Перед фіналом кубка Дрогобиччини було піднято олімпійський прапор2 лютого в Дрогобицькій дитячій спортивній школі перед фінальним матчем кубка Дрогобиччини з футзалу, в якому зустрічалися команди «СтаР» та «Галіція» відбулося урочисте підняття олімпійського прапора. У своїх виступах начальник відділу фізичної культури та спорту Дрогобицької міської ради Роман Проць та завідувач сектору з питань молоді та спорту РДА Олег Войтечко побажали успіху нашій збірній команді на зимових Олімпійських іграх та висловили надію, що такий вид спорту, як футзал найближчим часом стане олімпійським.

Фінал кубка Дрогобиччини пройшов у цікавій та напруженій боротьбі, хоча після першого тайму здавалося, що доля матчу вже вирішена, адже команда «СтаР» вела в рахунку 4:1. Але другий тайм розпочався натиском гравців «Галіції» і завдяки голам кращого бомбардира чемпіонату Дрогобиччини – Богдана Іваненка, за дві хвилини до завершення матчу рахунок скоротився до одного м’яча – 6:5. На останніх секундах зустрічі футболістам «СтаР» вдалася швидка контратака і кінцевий результат матчу – 7:5 на користь команди «СтаР», які здобули почесний трофей. Також були нагороджені кращі гравці чемпіонату району та призери змагань з футзалу. Спонсори турніру вручили цінні призи учасникам змагань в різних номінаціях.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.