» Фізкультура і спорт » В VIII турнірі з баскетболу «Весна Прикарпаття» перемогу здобули дрогобичани

В VIII турнірі з баскетболу «Весна Прикарпаття» перемогу здобули дрогобичани

Автор: admin1 от 28-04-2014, 10:33

В VIII турнірі з баскетболу «Весна Прикарпаття» перемогу здобули дрогобичани25-27 квітня в Дрогобицькій дитячо-спортивній школі відбувся традиційний VIII турнір з баскетболу серед юнацьких команд «Весна Прикарпаття», в якому взяли участь команди з Мукачево, Ужгорода, Львова та Дрогобича. Організатором турніру виступила Федерація баскетболу Дрогобиччини та сектор з питань молоді та спорту Дрогобицької райдержадміністрації за підтримки депутата Дрогобицької міської ради, голови Федерації баскетболу Дрогобиччини Володимира Ямельницького.

Матчі проводилися в один тур, де команди зустрічалися між собою. Напруга в турнірі не спадала до останньої секунди заключного матчу, який вирішував долю призових місць. Лише з різницею в одне очко (31:30) перша команда Ужгорода перемогла баскетболістів з Мукачево і зайняла друге місце. Третьою командою турніру стали юнаки зі Львова, а перемогу на «Весні Прикарпаття» святкували господарі – юні дрогобицькі баскетболісти.

Завідувач сектору у справах молоді та спорту Дрогобицької РДА Олег Войтечко, який свого часу виступив засновником цього турніру та голова Федарації баскетболу Дрогобиччини Володимир Ямельницький вручили кращим гравцям команд, переможцям конкурсів на краще виконання штрафних кидків й баскетбольної майстерності та призерам турніру кубки, медалі та олімпійську літературу (ВІДЕО)

В VIII турнірі з баскетболу «Весна Прикарпаття» перемогу здобули дрогобичани