» Фізкультура і спорт » Відбулося засідання оргкомітету з проведення ралійних перегонів «Grand Prix Truskavets»

Автор: admin1 от 27-03-2019, 15:26

Відбулося засідання оргкомітету з проведення ралійних перегонів «Grand Prix Truskavets»5-7 квітня в рамках етапу чемпіонату України «Grand Prix Truskavets» в місті Трускавець та поблизу села Опака відбудуться гірські автомобільні гонки. З цієї нагоди в Дрогобицькій РДА відбулося засідання організаційного комітету, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба.

Участь в засіданні взяли директор Галицького автомобільного клубу Сергій Єженков, голова МААП Василь Дзиндзюра, директор Дрогобицького держлісгоспу Василь Матяшовський, представники ДСНС, медицини та інших служб і відділів РДА.

Йшлося про організаційні питання проведення змагань, які проходитимуть від села Опака до Бухівського перевалу. За підсумками засідання перший заступник голови райдержадміністрації дав доручення службам стосовно впорядкування траси змагань, організації безпеки громадян на час перегонів, забезпечення чергування бригади медиків, рятувальної команди, поліції тощо.

На час заїздів, 7.30 год. до 17.30 год., 7 квітня, частково буде перекрито рух транспорту від повороту на перевалі Борислав-Східниця до села Опака (пропуск автомобілів відбуватиметься щогодини). Також відбудуться зміни в графіках руху пасажирського транспорту, про що буде повідомлено додатково.