Сьогодні голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич провів засідання оргкомітету з проведення у районі відкритих навчально-тренувальних зборів ралійної команди Дрогобиччини МААП РАЛІ ТІМ, в рамках яких будуть проведені тестові змагання Кубок Дрогобиччини. У нараді взяли участь сільські голови Довгого Гірського Ярослав Тупичак, Рибника Ярослав Паращак та Нового Кропивника Назар Токмаков, директор Галицького автомобільного клубу Сергій Єженков, голова МААП Василь Дзиндзюра, директор Дрогобицького держлісгоспу, представники поліції, ДРТМО та інших служб.
Йшлося про організаційні питання проведення на початку жовтня тренувань, які проходитимуть в гірській частині району через села Новий Кропивник, Рибник та Довге Гірське. За підсумками засідання голова райдержадміністрації дав доручення службам стосовно впорядкування траси змагань, організації безпеки громадян тощо. Як зазначив Андрій Шевкенич, проведення тестових автоперегонів на Дрогобиччині сприяє не лише розвитку вітчизняного автомобільного спорту, а й промоції нашого регіону, тому слід відповідально ставитися до їхньої організації.
Голова райдержадміністрації рекомендував організаторам у найкоротші терміни визначити дату проведення і трасу ралі, щоб належним чином підготувати та провести змагання.













