1-2 березня в спортивному залі Підбузької школи проходив турнір з волейболу, присвячений Дню захисника вітчизни та Героям Майдану. Перед початком змагань всі учасники помолилися за героїв, які віддали своє життя за Україну.
Селищний голова Степан Кугівчак, відкриваючи фінальну частину змагань, сказав, що ми стоїмо напередодні Великого Посту і потрібно сьогодні подати руку прощення всім хто є поруч, щоб ми змогли разом подумати над нашим майбутнім і завжди пам’ятати тих, хто не шкодуючи свого життя його відстоював.
Участь в турнірі взяли шість команд, які в перший день змагань зустрілись між собою та визначили фіналістів. В неділю, в матчі за третє місце перемогу святкували волейболісти села Сторона, вони були сильнішими від молодіжної команди Підбужа, а перше місце виборола основна команда смт. Підбуж, яка у фіналі перемогла збірну ветеранів.
Кращі гравці турніру та команди-призери були нагороджені кубками та почесними грамотами, їх вручили завідувач сектору з питань молоді та спорту Дрогобицької райдержадміністрації Олег Войтечко та головний суддя змагань Йосип Лаганяк. Також призери отримали грошові премії від генерального спонсора волейбольного турніру Петра Сидорака, які він особисто вручив капітанам команд.













