В суботу, 14 лютого, в Підбужі відбувся Стрітенський турнір з волейболу, присвячений воїнам АТО. На відкритті турніру присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв, які віддали своє життя за цілісність України та помолилися за здоров'я воїнів, які зараз оберігають наші східні кордони від терористів та російських окупантів.
Після виконання Державного гімну до спортсменів звернулися головний спеціаліст молоді і спорту Дрогобицької райдержадміністрації Олег Войтечко та голова районного ФСТ «Колос» Юрій Кулинич, вони побажали успіхів командам та цікавої, безкомпромісної боротьби.
Переможцями турніру стала команда “Підбуж - І”, срібло завоювала ветеранська команда Підбужа, бронзовими призерами стали спортсмени з Лішні, які перемогли команду “Підбуж — ІІ”. Завдяки спонсорській підтримці підприємця Петра Сидорука учасники турніру були нагороджені почесними грамотами, медалями та кубками.













