В Дрогобицькій дитячо-юнацькій спортивній школі розпочався ІІ етап чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнаків та дівчат навчальних закладів Львівщини.
У відкритті змагань взяли участь завідувач сектору з питань молоді та спорту Дрогобицької райдержадміністрації Олег Войтечко та директор Дрогобицької ДЮСШ Іван Файчак. У вітальному слові вони побажали учасникам успішних виступів, адже кожна команда має шанс увійти до десятки кращих команд області і продовжити боротьбу за звання кращих баскетболістів України серед школярів.
Нагадаємо, що участь в І етапі змагань взяли понад 350 команд-учасниць Шкільної баскетбольної ліги Львівщини.













