Сьогодні, 2 червня заступник голови райдержадміністрації Тарас Матолич взяв участь у зустрічі з ветеранами футболу Дрогобицького району, яка проходила в районному народному домі. Зустріч відбулася з ініціативи голови Асоціації футболу Львівщини Олександра Шевченка.
Тарас Матолич подякував старійшинам футболу за небайдужість, активну життєву позицію, пропагування здорового способу життя серед молоді.
За великий вклад у розвиток та популяризацію футболу ветерани Дрогобиччини отримали подарунки від Асоціації футболу Львівщини.
В зустрічі взяли участь голова Федерації футболу Дрогобиччини Василь Кобільник, представники АФЛ Львівщини, керуючий справами районної ради Михайло Гук, депутати районної ради Михайло Живчин і Василь Панів.













