» Фізкультура і спорт » В районі вшанували ветеранів футболу

В районі вшанували ветеранів футболу

Автор: admin2 от 2-06-2020, 17:56
 (голосів: 0)

В районі вшанували ветеранів футболуСьогодні, 2 червня заступник голови райдержадміністрації Тарас Матолич взяв участь у зустрічі з ветеранами футболу Дрогобицького району, яка проходила в районному народному домі. Зустріч відбулася з ініціативи голови Асоціації футболу Львівщини Олександра Шевченка. 

Тарас Матолич подякував старійшинам футболу за небайдужість, активну життєву позицію, пропагування здорового способу життя серед молоді.

За великий вклад у розвиток та популяризацію футболу ветерани Дрогобиччини отримали подарунки від Асоціації футболу Львівщини.

В зустрічі взяли участь голова Федерації футболу Дрогобиччини Василь Кобільник, представники АФЛ Львівщини, керуючий справами районної ради Михайло Гук, депутати районної ради Михайло Живчин і Василь Панів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua