Нещодавно в Дрогобицькій дитячо-юнацькій спортивній школі імені І. Боберського відбувся вже традиційний всеукраїнській турнір з баскетболу серед ветеранів.
Цього разу до Дрогобича завітали команди з Кривого Рогу, Луцька та Мукачева.
Відкриваючи турнір голова федерації баскетболу Дрогобиччини Володимир Ямельницький, головний спеціаліст структурного підрозділу молоді та спорту Дрогобицької райдержадміністрації Олег Войтечко, директор ДЮСШ Іван Файчак привітали учасників турніру та наголосили, що географія турніру значно розширилася, і це не може не радувати, адже поряд з постійними учасниками – командами Дрогобича, Мукачево та Луцька, вперше участь в турнірі беруть ветерани Кривого Рогу.
В перший день змагань відбулося дві зустрічі, наші земляки перемогли баскетболістів з Кривого Рогу – 74:50, а спортсмени із Закарпаття взяли гору над командою з Волині – 55:37.
І хоч ветеранські турніри в першу чергу товариські, тому що зустрічаються давні друзі, знайомі, які свого часу разом виступали на різноманітних змаганнях, емоціям та красивим комбінаціям могли би позаздрити і більш юні спортсмени.
Практично в кожній зустрічі глядачі побачили цікаві атаки, результативні трьохочкові кидки, вдалі дриблінги та все ж переможцями виявилися дрогобицькі ветерани, вони у вирішальному матчі перемогли своїх давніх друзів-суперників з Мукачево з рахунком 41:31 і завоювали золото. Відповідно, другими стали спортсмени із Закарпаття, а третє місце розділили баскетболісти Луцька і Кривого Рогу.
Перемогу на турнірі в нашій команді виборювали Юрій Сухий, Олег Войтечко, Володимир Ямельницький, Андрій Фіцяк, Сергій Дацюк, Назар Худик, Володимир Лук’янченко, Вадим Козловський, Володимир Шатонський, Андрій Будинкевич, Сергій Самойлік, Володимир Дружбляк.
По закінченні турніру всі команди були нагороджені медалями та кубками, а кращі гравці отримали цінні подарунки. Всі учасники відзначили прекрасну атмосферу турніру, об’єктивне суддівство та хорошу організацію.













