В суботу, 13 червня, на базі Стрийського аграрного коледжу відбулися ІХ зональна Спартакіада між держслужбовцями Стрийського, Сколівського, Дрогобицького та Пустомитівського районів. Перед початком урочистого відкриття, учасники та гості хвилиною мовчання вшанували героїв, які віддали своє життя за територіальну цілісність нашої держави у війні на сході України. Гостинно зустріли гостей господарі Спартакіади – стрияни, дівчата в українських костюмах вручили капітанам команд короваї. З вітальними словами виступили керівник сектору молоді та спорту Стрийської райдержадміністрації Василь Гриб, директор Стрийського коледжу Львівського Національного аграрного університету Василь Дмитришин, перший заступник голови Стрийської РДА Микола Дмитришин, заступник голови Львівського обласного ФСТ «Спартак» Ігор Власенко та головний суддя змагань Василь Костів.
Традиційно змагання відбулися з футболу, волейболу, шахів, шашок та настільного тенісу. В цікавій, толерантній та товариській боротьбі команда Дрогобицької райдержадміністрації завоювала такі місця: перше загальнокомандне місце з шахів /Юрій Жук – друге, Надія Козар – перше/, перше загальнокомандне місце з шашок /Тарас Николяк – перше, Марія Юзв’як – друге/, перше загальнокомандне місце з настільного тенісу /Валерій Овчаренко – друге, Лідія Антоник – перше/ та не було їй рівних у змаганнях з волейболу.
Держслужбовці Стрийського району стали переможцями у футбольному турнірі.













