28 травня в спортивному залі ВПТУ №19 відбулися командні змагання з настільного тенісу, організовані РО ВФСТ «Колос» та присвячені Міжнародному Олімпійському дню. Після виконання Державного гімну та підняття прапора України до учасників змагань звернулися головний спеціаліст молоді і спорту Дрогобицької райдержадміністрації Олег Войтечко та голова районного ФСТ «Колос» Юрій Кулинич, вони побажали успіхів командам та цікавої, безкомпромісної боротьби.
Після жеребкування розпочалися спортивні баталії майстрів маленької ракетки. Цього дня кращими була команда зі Старого Кропивника, яка завоювала перше місце, другими стали тенісисти з Медвежої, а третіми – з Опаки.
В особистому заліку серед чоловіків перемогу святкував Ярослав Петегирич (Ст. Кропивник), друге місце – Микола Гуняк (Медвежа), третє – Василь Дуб (Опака). Серед жінок перше місце в Оксани Бугрій (Опака), друге – у Василини Свищ (Ст.Кропивник) і третє – в Галини Сидорак (Підбуж).
Учасники та переможці були нагороджені грамотами та медалями. Участь в змаганнях також взяли команди з Підбужа та Грушева.













