» Фізкультура і спорт » До Олімпійського дня відбувся І регіональний турнір з настільного тенісу

До Олімпійського дня відбувся І регіональний турнір з настільного тенісу

Автор: admin1 от 23-06-2015, 12:00
 (голосів: 0)

До Олімпійського дня відбувся І регіональний турнір з настільного тенісуНапередодні Міжнародного Олімпійського дня, який щорічно відзначається 23 червня в Дрогобичі відбувся Перший регіональний турнір з настільного тенісу присвячений цій даті під патронатом Львівської обласної та Дрогобицької міської організацій Партії Зелених України. Організували ці змагання структурний підрозділ молоді та спорту Дрогобицької райдержадміністрації та спортивний клуб з настільного тенісу «Дрогобич». Перед початком відкриття турніру учасники хвилиною мовчання вшанували пам'ять новітніх героїв, які віддали своє життя за цілісність нашої держави у війні на сході України. Після цього з вітальним словом до спортсменів звернулися керівник спортивного клубу з настільного тенісу «Дрогобич» Олег Дацюк, керівник структурного підрозділу молоді та спорту Дрогобицької райдержадміністрації Олег Войтечко, голова Львівської обласної організації Партії Зелених України Петро Дригулич та головний суддя турніру Олег Дум’як. Вони подякували організаторам та спонсорам змагань, висловили надію, що це не останні змагання такого рівня, адже такі починання потрібно підтримувати і що найголовніше залучати до цього молодь, адже спостерігаючи за виступами сивочолих ветеранів, переймаючи їх досвід та волю до перемоги, вони зможуть підвищувати і свою майстерність. Після виконання Олімпійського гімну та Державного гімну України розпочалися змагання у двох категоріях: до і після 40 років.

До Олімпійського дня відбувся І регіональний турнір з настільного тенісуБагатогодинний марафон змагань, в якому взяли участь тенісисти з Дрогобича, Трускавця, Стебника та Дрогобицького району завершився цікавою боротьбою за призові місця. Так переможцем у категорії до сорока років став Олег Мартиненко, друге місце виборов Андрій Галайдін і третє – Петро Ярошко.

В категорії більше 40 років боротьба точилася набагато гостріше, адже за призові місця боролися більше двадцяти спортсменів.  Найкращим цього дня став Іван Піцко, який і переміг у цій віковій категорії, друге місце у Остапа Гриника, а бронзу завоював Степан Гудзан. Всі вони були нагороджені кубками та грамотами турніру. Також від Партії Зелених України отримали призи наймолодший і найстарший учасники, ними виявилися 22-річний Андрій Галайдін і 68-річний Леонід Федянович, нагородження якого учасники турніру зустріли бурхливими оплесками.

 

До Олімпійського дня відбувся І регіональний турнір з настільного тенісу
До Олімпійського дня відбувся І регіональний турнір з настільного тенісу
До Олімпійського дня відбувся І регіональний турнір з настільного тенісу
До Олімпійського дня відбувся І регіональний турнір з настільного тенісу
 
До Олімпійського дня відбувся І регіональний турнір з настільного тенісу
До Олімпійського дня відбувся І регіональний турнір з настільного тенісу

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua