Акція, яка реалізується в Україні з ініціативи Міністерство молоді та спорту, спрямована на недопущення порушення норм чинного законодавства у сфері продажу алкогольних напоїв неповнолітнім. Як уже повідомлялося, поточні питання проведення акції розглядалися на черговому засіданні районного Оперативного штабу, яке проводив голова райдержадміністрації Максим Лісогор.
Серед заходів — рейди робочої групи райдержадміністрації у населені пункти району у вечірній час та у вихідні дні. Робоча група періодично проводить виїзди, під час яких ведеться профілактична робота з власниками і працівниками торгових та розважальних закладів про виконання норм чинного законодавства щодо торгівлі тютюном і алкогольними напоями, про дотримання графіків роботи та недопущення продажу спиртного неповнолітнім.
Водночас, члени робочої групи проводять відповідні бесіди з підлітками.
Під час виїздів у населені пункти розклеюються тематичні стікери, що пропагують важливість дотримання норм чинного законодавства у сфері продажу алкогольних напоїв неповнолітнім.













