» Фізкультура і спорт » В районі триває акція «Відповідальність починається з мене»

В районі триває акція «Відповідальність починається з мене»

Автор: admin2 от 23-09-2015, 10:17
 (голосів: 0)

В районі триває акція «Відповідальність починається з мене»Акція, яка реалізується в Україні з ініціативи Міністерство молоді та спорту, спрямована на недопущення порушення норм чинного законодавства у сфері продажу алкогольних напоїв неповнолітнім. Як уже повідомлялося, поточні питання проведення акції розглядалися на черговому засіданні районного Оперативного штабу, яке проводив голова райдержадміністрації Максим Лісогор.

Серед заходів — рейди робочої групи райдержадміністрації у населені пункти району у вечірній час та у вихідні дні. Робоча група періодично проводить виїзди, під час яких ведеться профілактична робота з власниками і працівниками торгових та розважальних закладів про виконання норм чинного законодавства щодо торгівлі тютюном і алкогольними напоями, про дотримання графіків роботи та недопущення продажу спиртного неповнолітнім.

Водночас, члени робочої групи проводять відповідні бесіди з підлітками.

Під час виїздів у населені пункти розклеюються тематичні стікери, що пропагують важливість дотримання норм чинного законодавства у сфері продажу алкогольних напоїв неповнолітнім.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua