Юний спортовець з Михайлевич, триразовий чемпіон України з акробатики, майстер спорту Олег Мазурик увійшов до складу збірної України у віковій категорії 2003 року народження. Хлопець, який є учнем Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної школи ім. Івана Боберського, неодноразово демонстрував високі результати та здобував перемоги на змаганнях в Україні.
На жаль, фінансові можливості спортшколи та родини юного акробата не дозволили б забезпечити участь у міжнародних змаганнях. Зібрати необхідну суму вдалося завдяки особистому сприянню голови райдержадміністрації Максима Лісогора, підтримки структурного підрозділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації, спонсорської допомоги підприємців району. Таким чином, наш краянин, який є гідним представником молодого покоління українців, у складі збірної України разом з тренером Романом Веклюком з 29-го листопада до 8 грудня бере участь у Чемпіонаті світу зі стрибків на батуті та на акробатичній доріжці в м.Оденсе (Данія).
Новину відредагував: admin2 - 1-12-2015, 17:02













