» Інформація » Максим Лісогор зустрівся з юним учасником чемпіонату світу зі стрибків на батуті та на акробатичній доріжці

Автор: admin1 от 21-12-2015, 16:40

Максим Лісогор зустрівся з юним учасником чемпіонату світу зі стрибків на батуті та на акробатичній доріжціСьогодні, 21 грудня, голова Дрогобицької райдержадміністрації Максим Лісогор зустрівся з юним спортсменом, майстром спорту, членом збірної України з акробатики Олегом Мазуриком, який нещодавно повернувся з чемпіонату світу в Данії та його тренером, заслуженим тренером України Романом Веклюком.

Поїздка 13-ти річного чемпіона України до датського міста Оденсе стала можливою завдяки сприянню голови райдержадміністрації Максима Лісогора, підтримки структурного підрозділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації, спонсорської допомоги підприємців району, тому тренер разом зі свої учнем висловили слова вдячності керівнику району за підтримку.

Максим Едуардович поцікавився враженнями від змагань, спортивними планами юного спортсмена та побажав йому успішних стартів, гідно захищати спортивну честь України на міжнародній арені.