Сьогодні, 10 червня, в навчальних закладах села Рихтичі та смт. Меденичі за підтримки відділення НОК України у Львівській області в рамках святкування Міжнародного Олімпійського дня, який щорічно відзначається 23 червня відбулося спортивне свято.
Учасниця І зимових Юнацьких Олімпійських ігор в Інсбруку (2012), кандидат у майстри спорту України з санного спорту Галина Куречко спочатку провела спортивну розминку для учнів Рихтицької школи та учасників літнього англомовного табору, що розпочав свою роботу в Меденицькій СЗШ І-ІІІ ст.
Після того, як учні шкіл виконали нескладний, але інтенсивний і доступний комплекс вправ, Галина Куречко та керівник структурного підрозділу молоді та спорту Дрогобицької райдержадміністрації Олег Войтечко вручили дітям олімпійські сувеніри та дипломи учасника Олімпійського дня.
Після цього команди змагались в естафеті, стрибках в довжину та перетягуванні линви.
Подібні заходи з ініціативи структурного підрозділу молоді та спорту, відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації й надалі проходитимуть на Дрогобиччині.













