» Фізкультура і спорт » Олімпійський день на Дрогобиччині

Олімпійський день на Дрогобиччині

Автор: admin1 от 10-06-2016, 15:46
 (голосів: 2)

Олімпійський день на ДрогобиччиніСьогодні, 10 червня, в навчальних закладах села Рихтичі та смт. Меденичі  за підтримки відділення НОК України у Львівській області в рамках святкування Міжнародного Олімпійського дня, який щорічно відзначається 23 червня відбулося спортивне свято.

Учасниця І зимових Юнацьких Олімпійських ігор в Інсбруку (2012), кандидат у майстри спорту України з санного спорту Галина Куречко спочатку провела спортивну розминку для учнів Рихтицької школи та учасників літнього англомовного табору, що розпочав свою роботу в Меденицькій СЗШ І-ІІІ ст.

Після того, як учні шкіл виконали нескладний, але інтенсивний і доступний комплекс вправ, Галина Куречко та керівник структурного підрозділу молоді та спорту Дрогобицької райдержадміністрації Олег Войтечко вручили дітям олімпійські сувеніри та дипломи учасника Олімпійського дня.

Після цього команди змагались в естафеті, стрибках в довжину та перетягуванні линви.

Подібні заходи з ініціативи структурного підрозділу молоді та спорту, відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації й надалі проходитимуть на Дрогобиччині.

Олімпійський день на Дрогобиччині

Олімпійський день на Дрогобиччині

Олімпійський день на Дрогобиччині

Олімпійський день на Дрогобиччині

Олімпійський день на Дрогобиччині

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua