» Фізкультура і спорт » В Олімпійській розминці взяли участь близько пів тисячі школярів

В Олімпійській розминці взяли участь близько пів тисячі школярів

Автор: admin1 от 17-09-2015, 16:36
 (голосів: 1)

В Олімпійській розминці взяли участь близько пів тисячі школярівСьогодні, 17 вересня на Доброгостівському стадіоні «Карпати» з ініціативи структурного підрозділу молоді та спорту, відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації за активної підтримки відділення НОК України у Львівській області, в рамках олімпійського тижня відбулося спортивне свято.

Під виконання Державного гімну України капітани команд-учасників підняли Державний та Олімпійські прапори, а дівчата у народному вбранні вручили гостям хліб і сіль.

Почесний гість свята, учасник трьох зимових Олімпіад, зокрема 2006 року в Турині, 2010 року у Ванкувері та 2014 року в Сочі, саночник Андрій Кісь перед початком змагань провів активну розминку з школярами, в якій взяли участь близько пів тисячі дітей.

В Олімпійській розминці взяли участь близько пів тисячі школярівРозпочали змагання методист відділу освіти Ігор Михаць та керівник структурного підрозділу молоді та спорту Дрогобицької райдержадміністрації Олег Войтечко, побажали успіхів спортсменам та наголосили, що основним олімпійським гаслом є не перемога, а участь.

Команди з Добрівлян, Рихтич, Лішні, Уличного та Доброгостова змагались в естафеті, стрибках в довжину та перетягуванні линви. Шалена підтримка трибун команд-учасниць підганяла спортсменів до перемоги та додавала сили.

В Олімпійській розминці взяли участь близько пів тисячі школярівАндрій Кісь та Олег Войтечко від імені Національного Олімпійського Комітету України у Львівській області вручили всім учасникам змагань футболки з символікою проекту «DO like OLYMPIANS».

Від імені господарів, організаторам свята подякувала директор Доброгостівської середньої школи імені Іван Боберського  Оксана Гарасим’як

Впевнені, що всі присутні на стадіоні отримали величезний заряд позитивних емоцій та надовго запам’ятають зустріч з нашим Олімпійцем.

Свято справді вдалося!

В Олімпійській розминці взяли участь близько пів тисячі школярів

В Олімпійській розминці взяли участь близько пів тисячі школярів

В Олімпійській розминці взяли участь близько пів тисячі школярів

В Олімпійській розминці взяли участь близько пів тисячі школярів

В Олімпійській розминці взяли участь близько пів тисячі школярів

В Олімпійській розминці взяли участь близько пів тисячі школярів

В Олімпійській розминці взяли участь близько пів тисячі школярів

В Олімпійській розминці взяли участь близько пів тисячі школярів

В Олімпійській розминці взяли участь близько пів тисячі школярів

В Олімпійській розминці взяли участь близько пів тисячі школярів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua