Напередодні Міжнародного Олімпійського дня, що 23 червня відзначається в цілому світі з 1948 року, на базі Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної школи ім. Івана Боберського, сьогодні, 18 червня, відбулися змагання учнів району, організовані сектором молоді і спорту Дрогобицької райдержадміністрації. На початку змагань до юних спортсменів, можливо майбутніх олімпійців, звернувся керівник цього сектору Олег Войтечко, який побажав їм успіху, нагадавши головний олімпійський девіз, який був представлений ентузіастом відродження олімпійського руху П'єром де Кубертеном: «Головне не перемога, а участь!».
Змагання проходили в два етапи, спочатку відбулися цікаві та захоплюючі естафети, де кожна з семи команд намагалася набрати якомога більше залікових балів, а потім на стадіоні спортсмени змагались в перетягуванні линви. Азарт учасників передавався і вболівальникам, які в свою чергу своїми вигуками підбадьорювали юних олімпійців.
Всі спортсмени були нагороджені сертифікатами учасника Олімпійського дня та грамотами Дрогобицької райдержадміністрації.
Та, найбільш вражаючим моментом змагань став спільний забіг навколо стадіону всіх учасників та вболівальників під синьо-жовтим стягом України та прапором Національного Олімпійського комітету.
Дрогобицька РДА висловлює вдячність дирекції та тренерам ДЮСШ в підтримці та допомозі проведення Міжнародного Олімпійського дня.













