Разом з головним спеціалістом у справах молоді та спорту райдержадміністрації Олегом Войтечком представники області оглянули територію в с.Солонське, де буде споруджений спортивний майданчик із штучним покриттям, ознайомилися з роботою Дрогобицької ДЮСШ ім. І.Боберського.
Згодом у райдержадміністрації відбулася спільна нарада за участю заступника голови райдержадміністрації Івана Мізерника, представників громадських спортивних організацій, та районної ДЮСШ “Явір”.
Йшлося про співпрацю з фізкультурно-спортивним активом району, фінансуванням розвитку фізичної культури та спорту в районі, пошук альтернативних позабюджетних джерел фінансування, поліпшення спортивної матеріально-технічної бази в районі, розвиток масового фізкультурно-спортивного руху серед мешканців сільської місцевості Дрогобицького району; діяльність районної ради «Колос».
Обговорювався стан та перспективи фізкультурно-спортивного та спортивно-оздоровчого руху серед неповносправних осіб, людей різних вікових груп, діяльність спортивних клубів; введення посад інструкторів з фізичної культури, розвиток дитячо-юнацького спорту, діяльність ДЮСШ та їх співпраця з загальноосвітніми навчальними закладами; залучення до навчання в ДЮСШ дітей з багатодітних, малозабезпечених і неповних сімей, дітей-сиріт та підлітків, які схильні до вчинення правопорушень тощо.
Робоча група працювала в районі з метою підготовки виїзного засідання колегії управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, яке відбудеться на Дрогобиччині 23 червня.













