У березні 2014 року Дрогобицьку центральну районну бібліотеку включено до мережі ПДГ.
Пункти Доступу Громадян – це інформаційні центри у бібліотеках України, де громадяни мають можливість отримати інформацію про діяльність органів державної влади (з електронних джерел у т.ч.) та дізнатись, яким чином можна долучитись до процесу законотворення та впливати на процес прийняття державних рішень.
Мережа Пунктів доступу громадян до інформації започаткована Українською бібліотечною асоціацією у червні 2009 року в межах ґранту Програми сприяння Парламенту України ІІ за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Беручи участь у роботі мережі ПДГ ми разом зможемо вдосконалювати існуючі методики роботи та створювати нові шляхом розширення та якісного покращення доступу громадян до офіційної інформації за допомогою інформаційних ресурсів, налагодження зворотного зв'язку з владними структурами, активізації участі громадськості в законодавчому процесі. Це сприятиме залученню громадян до обговорення нових законопроектів і допоможе вивести взаємодію народу із владою на якісно новий рівень.













