» СЬогодні День місцевого самоврядування

СЬогодні День місцевого самоврядування

Автор: admin2 от 7-12-2020, 08:14

СЬогодні День місцевого самоврядуванняДрогобицька районна державна адміністрація щиро вітає працівників органів місцевого самоврядування, депутатів рад усіх рівнів, об’єднані територіальні громади Дрогобиччини та їхніх голів з Днем місцевого самоврядування!

Цей рік є особливим для місцевого самоврядування, оскільки завершується одна з найважливіших реформ в Україні — реформа децентралізації. На Дрогобиччині утворено п’ять ОТГ, до яких увійшли міста, селища та села нашого регіону. Триває процес формування органів влади ОТГ для забезпечення покладених на них завдань та функцій. Мета реформи - формування ефективного місцевого самоврядування та територіальної організації влади для створення і підтримки повноцінного життєвого середовища для громадян, надання високоякісних та доступних публічних послуг, становлення інститутів прямого народовладдя, узгодження територіальних інтересів та інтересів держави. Тому майбутнє новоутворених об’єднаних територіальних громад та держави в цілому залежить від професійності та відповідальності працівників органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу. Важливо, щоб в процесі об’єднання органам місцевої влади вдалося забезпечити належні умови життєдіяльності кожного населеного пункту, найвіддаленішого села та його мешканців, щоб була почута думка сільських громад при утворенні старостинських округів та призначенні старост, в інших важливих питаннях. Сподіваємось, що в кожній ОТГ буде знайдене порозуміння та налагоджена конструктивна співпраця.

Бажаємо вам успіхів на цьому шляху, процвітання та розвитку кожній громаді Дрогобиччини.

Перший заступник голови райдержадміністрації Віталій СКОРОПАД