В приміщенні Дрогобицької міжрайонної прокуратури, сьогодні, 22 серпня, відбулася узгоджувальна нарада з питань мобілізації. Участь в нараді взяли міжрайонний прокурор Володимир Павич, начальник Дрогобицького управління СБУ Борис Пантюхов, заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Іван Мізерник, перший заступник міського голови Дрогобича Іван Даців, в.о. начальника МВ УМВСУ у Львівській області Олег Наливайко, начальник відділу Дрогобицько-Бориславського об'єднаного районного військового комісаріату Ігор Мицавка.
Результатом наради стало координування дій всіх структур, від яких залежить виконання Указів Президента України щодо часткової мобілізації.













